סוגי אורינגים

אורינגים למגוון שימושים

 אורינגים הם אביזרים שימושיים והכרחיים ביותר עבור ענפי תעשייה וחקלאות המגוונים. לאור השימוש הרב הנעשה בהם ושילובם התדיר בשלל מערכות שונות קיים היצע עצום של אורינגים: אורינגים בכל המידות, הגדלים, הצורות, אורינגים העשויים מחומרים שונים ועוד. כך מספקים סוגי האורינגים הרבים את הצורך באיטום יעיל של סדקים, חריצים ומהווים פריט חובה המשולב בחיבורים בין האלמנטים השונים המרכיבים מערכות שונות על מנת להבטיח הרמטיות מוחלטת ובידוד מהסביבה החיצונית.

סוגי אורינגים

בחירה נכונה של סוגי אורינגים

 השימוש הרב שנעשה באורינגים ושילובם במערכות כה מגוונות ונבדלות זו מזו מחייב התאמה מושלמת של האורינג למערכת הספציפית אותה הוא נועד לשרת. במקרה בו מערכת ספציפית דורשת את שילובו של האורינג והימצאותו בתנאיי סביבה בלתי שגרתיים, הדבר מחייב בחירה באורינג המתאים בגודל ובכושר השרידות שלו בתנאים אלו בכדי להבטיח את יעילותו ועמידותו לאורך זמן.

במהלך הבחירה בסוג האורינג המתאים יש לשאלות את השאלות הבאות: האם האורינג נועד לשימוש סטאטי או דינאמי? איזה סוג חומר של אורינג מתאים הכי טוב למטרה שהוא נועד לשרת? מהי מידת האורינג הנדרשת? מהי דרגת הקושי הרצויה של האורינג? מאיזו תרכובת רצוי שיהיה עשוי האורינג? ללא ספק, רק מקצוען יוכל לתת את התשובות המדויקות והנכונות ביותר על שלל השאלות הנ"ל:

חברת אורינגים.קום בעלת ידע מצטבר של 20 שנה בתחום אורינגים. אורינגים.קום – הספק האולטימטיבי של סוגי אורינגים שונים ותשמח לייעץ לכם בבחירת האורינגים המתאימים ביותר עבורכם. התקשרו 09-9506508