כיצד מזהים אורינגים איכותיים?

תחום האורינגים – עולם ומלואו

אורינגים הינם אטמים הנפוצים בשימוש בענפי התעשייה והחקלאות. מקור שמם הוא מלועזית – O-RING, כלומר טבעת עגולה. בפועל, בימנו קיים מגוון עצום של אורינגים ואטמים בשלל צורות: מרובע, משושה וכו', ואורינגים באינסוף גדלים, מידות וממבחר חומרים. כל אלו נועדו לתת מענה לצורך הרב באלמנטים המספקים איטום איכותי ועמיד לאורך זמן.

חברות רבות מספקות אורינגים למגוון שימושים – כיצד ניתן לאמוד את איכותו של האורינג? חברת אורינגים קום עונה על שאלה מהותית זו.

אורינגים נותנים מענה ל-צורך

לפני הדיון אודות טיבם ואיכותם של האוריגנים יש להבין את הצורך אותו הם נועדו למלא. אורינגים נועדו לספק איטום אפקטיבי של חריצים, סדקים, ואזורי חיבור בין חלקים ואלמנטים שונים המרכיבים יחדיו מערכות שונות. אוריגנים משולבים במערכות שונות, יוצרים הפרדה ובידוד, ופעמים רבות באים במגע עם חומרים, דלקים וכימיקאליים שונים המוזרמים בתוך המערכת. חלקם נמצאים בסביבה של נוזלים, חלקם נחשפים בטמפרטורות גבוהות מאוד או לחילופין, בטמפרטורות נמוכות. שורה תחתונה, לאוריגנים מגוון שימושים ועליהם להיות עמידים מספיק בכדי לעמוד בהצלחה בתנאים הקיצוניים והמשתנים בסביבות התקנתם השונות.

בכדי להבטיח את יעילותה ופעילותה התקינה של המערכת שבה מותקנים האורינגים יש לבחור באורינגים איכותיים המותאמים לתנאים בסביבת ההתקנה, בעלי כושר שרידות גבוהה בתנאים אלו ועמידות לאורך זמן, שהרי במקרה של אורינג לא איכותי נפגע תפקודה הכללי של כלל המערכת.

אורינגים איכותיים מותאמים לסביבות מגוונות

איכותם של אורינגים נקבעת לפי מאפיינים מכניים שונים, דיוק במידת חוטי הגומי וערכי דחיסה נמוכים. החומר מחד, צריך להיות גמיש דיו על מנת לספק איטום מושלם, ומאידך, בעל דחיסות וצפיפות ברמה שתאפשר עמידות לאורך זמן ואיטום אידיאלי גם שנים לאחר ההתקנה.

חברת אורינגים קום מספקת כ-30,000 סוגי אורינגים במידות סטנדרטיות ואורינגים נוספים במידות מיוחדות בהתאמה אישית: מגוון גדלים וצורות ממבחר חומרים בעלי מאפיינים נבדלים ויכולת התאמה לתנאים שונים וסביבות מגוונות של התקנה. לצוות המומחים של החברה ידע מעמיק בתחום וניסיון המאפשרים להמליץ על סוג אורינג המתאים ביותר. כך למשל, בסביבה של טמפרטורות קיצוניות יומלץ להשתמש באורינגים מטפלון בעלי עמידות גבוהה בתנאים מסוג זה, בעוד שבסביבת כימיקליים, דלקים וסביבה מימית מומחי אורינגים קום יכוונו אתכם לבחור באורינגים מסוג NBR המעולים בעמידותם התנאים אלו.

חברת אורינגים קום בעלת רשת אספקה רחבה הפועלת בכל רחבי העולם וכוללת את מגוון הספקים המובלים והמצטיינים באיכות המוצרים. צוות המומחים של החברה ניחן ביכולת לבחון את המוצרים המתקבלים על ידי הערכת איכותם של אורינגים באמצעות כלים טכנולוגיים מתקדמים העומדים לרשות החברה האומדים את משקלם, מזהים את החומר ממנו הם עשויים וכן, לפי צבעם. כתוצאה מכך גאה החברה במלאי עשיר בסטנדרטים הגבוהים ביותר של האורינגים המשרתים את קהל לקוחותיהם נאמנה כבר שנים.

רוצים לדעת עוד על אורינגים ואטמים? לפרטים נוספים פנו לחברת אורינגים קום – 09-9506508

אורינגים