אטמים לתעשייה

תפקידם של אטמים בתעשייה

ענפי התעשייה הרבים הפועלים בישראל מחייבים שימוש במערכות ומכונות רבות שנועדו לתת מענה לשורה ארוכה של שימושים ומטרות מגוונות. על מנת שמערכות אלו יוכלו לתפקד כראוי וללא תקנות, לספק את התפוקות הרצויות ולשרת את בעליהם לאורך זמן ישנו צורך במרכיבים איכותיים ועמידים להרכבת מערכות אלו. אטמים לתעשייה ממלאים צורך חשוב ומרכזי ביותר בתעשייה על תחומיה הרבים.

סוגי אטמים לתעשייה

תחום האטמים הינו רחב מאוד – וזה ברור: הרי אטמים אלו נועדו לספק צרכים רבים מגוונים כל כך של התעשייה ולהשתלב במכונות ומערכות מורכבות ונבדלות זו מזו במאפיינים ובסביבה המתקיימת בקרבתם.

סוגים רבים של אטמים לתעשייה מעמידה לרשותכם חברת אורינגים.קום, כולם בדרגת איכות הגבוהה ביותר ובעלי יכולת שרידות הטובה ביותר בתנאים הייחודיים של תחומי התעשייה הרבים.

אטמים לתעשייה

בחירת אטמים לתעשייה

אטמים לתעשייה נבדלים זה מזה בגודל – היצע רחב של אורינגים מאפשר להתאים את המידה המתאימה של האטם באופן אידיאלי למקום בו הוא צריך להשתלב. בחברת אורינגים תמצאו מגוון אטמים לתעשייה בקטרים שונים החל ממילימטרים בודדים וכלה במידות גדולות במיוחד למכונות מאסיביות וגדולות ממדים.

פרט לגודל חשיבות מכרעת ישנה לצורת האורינג. לעתים קרובות אטמים לתעשייה בעלי צורה מעוגלת אינם מתאימים ומתעורר צורך באטמים בעלי צורות לא סטנדרטיות במטרה להבטיח הרמטיות מוחלטת ובידודה של המערכת מהסביבה החיצונית. על ידי בחירה בצורת האטם המתאים בחברת אורינגים ניתן להבטיח את תפקודה המיטבי של המכונה בלא חשש לנזילות או בריחת אוויר.

כמובן, לצד המידה והצורה המתאימים של אטמים חשוב לבחור את החומר המתאים ביותר שממנו עשוי האורינג. בבחירת החומר יש לקחת בחשבון פרמטרים רבים, כך שמומחי חברת אורינגים ישמחו לייעץ ולסייע לכם לבחור באטמים המתאימים ביותר. אטמים לתעשייה ממתכת, אטמים מסיליקון, אטמי פוליאוריטן, אטמי שעם, אטמים מחומרים פלסטיים, דיסקיות, מיסבים, אורינגים – אלו רק דוגמאות בודדות של אטמים לתעשייה על ענפי הרבים. בין הפרמטרים שיש לקחת בחשבון בבחירה בסוג האטם היא גובה הטמפרטורה שאליה מגיעה המכונה בעת הפעולה – במידה ומדובר בטמפרטורות קיצוניות יש לקחת זאת בחשבון ולבחור באטמים שממשיכים לאטום את המערכת ביעילות גם בטמפרטורות גבוהות או נמוכות מאוד. כמו כן, במידה ובמערכת מוזרמים חומרים כימיים יש לוודא כי החומר המוזרם אינו גורם לבלאי של האטם ולפירוקו של ההרכב הכימי שלו. בהחלט חשוב להתייעץ עם מומחה ולבחור באטמים לתעשייה שיתפקדו כראוי לשביעות רצונכם ולמען תפקודה המיטבי של המכונה.

להזמנות ופרטים נוספים התקשרו לאורינגים.קום 09-9506508